Ako sa prihlásiť na kurz

 

Vyplňte predbežnú prihlášku prostredníctvom nasledovného postupu:  

 

1. krok - v PREHĽADE KURZOV alebo v PLÁNE KURZOV si zvoľte kurz , o ktorý máte záujem

2. krok - vo vybranom kurze si zvoľte požadovaný termin a následne stlačte "PRIHLÁŠKA"

3. krok - stlačte tlačidlo ZOBRAZIŤ PREDBEŽNÚ PRIHLÁŠKU alebo v spodnej časti stránky stlačte tlačidlo POTVRDIŤ OBJEDNÁVKU

4. krok - skontrolujte si vybraný kurz vrátane termínu a  vyplňte formulár s kontaktnými údajmi a následne stlačte ODOSLAŤ OBJEDNÁVKU KURZU

Ak si neviete rady, kontaktujte našu asistentku Zuzku, ktorá Vám rada pomôže 0907 860 200.

 

UBYTOVANIE

Ubytovanie na požiadanie zaistíme v cene od 16 €/ noc, v jedno, dvoj a trojposteľových apartmánoch s kuchynkou s možnosťou varenia, TV sprchou a wc priamo v areáli školy, alebo do 400m od školy .Vo všetkých priestoroch školy a ubytovania je k dispozícii bezplatný internet.

 

Stravovanie : škola sa nachádza cca 200m od pešej zóny, kde je množstvo reštaurácií, ktoré podávajú obedové menu, taktiež je možné si priamo na učebni zohriať prinesené jedlo v mikrovlnke a pripraviť si kávu, alebo čaj v rýchlovarnej kanvici.

 

Iné možnosti stravovania : využiť donáškovú službu a obedovať v priestoroch školy.

 

Dokončiť nákup