Masérska škola Remas Piešťany - v septembri 2018 sme oslávili 26. výročie založenia školy

REMAS - masérska škola s akreditáciou MŠ SR

Za tento čas sme už vyškolili mnoho veľmi dobrých masérov, ktorí sa uplatnili ako regenerační pracovníci pre športovcov a aj ako maséri reprezentačných družstiev na Olympijských hrách, ďalej vo wellness a kúpeľných zariadeniach alebo ako komerční maséri vo vlastných salónoch. Mnohí úspešne pôsobia aj v zahraničí kde s našou masážnou technikou dosahujú vysokého uznania.  

Rozhodli ste sa stať masérom? Radi Vám v tom pomôžeme! 
Podmienky nekladieme takmer žiadne, len treba mať záujem a chuť sa stať masérom, tak ak to spĺňate, môžete sa smelo prihlásiť. Naši školitelia svojim individuálnym a priateľským prístupom vo výuke masážnych techník Vás zaškolia na odborne a prakticky zdatného maséra. Naši absolventi  si môžu v prípade záujmu  bezplatne zopakovať časť kurzu, ktorý u nás absolvovali.

REMAS poriada pravidelné  MASÉRSKE KURZY so špecializáciou na športovú a špeciálnu Remas masáž spojenú s prvkami rôznych masážnych techník a ďalšie kurzy  na rozšírenie vedomostí a praktických masérskych zručností

Zobraziť ponuku kurzov

 

Vyplňte predbežnú prihlášku prostredníctvom nasledovného postupu:  

 

1. krok - v PREHĽADE KURZOV alebo v PLÁNE KURZOV si zvoľte kurz o ktorý máte záujem

2. krok - vo vybranom kurze si zvoľte požadovaný termin a následne stlačte "PRIHLÁŠKA"

3. krok - stlačte tlačidlo ZOBRAZIŤ PREDBEŽNÚ PRIHLÁŠKU alebo v spodnej časti stránky stlačte tlačidlo POTVRDIŤ OBJEDNÁVKU

4. krok - skontrolujte si vybraný kurz vrátane termínu a  vyplňte formulár s kontaktnými údajmi a následne stlačte ODOSLAŤ OBJEDNÁVKU KURZU

Ak si neviete rady, kontaktujte našu asistentku Zuzku, ktorá Vám rada pomôže 0907 860 200.

Dokončiť nákup