O nás

REMAS poriada pravidelné  MASÉRSKE KURZY so špecializáciou na Klasickú a športovú originál Remas masáž spojenú s prvkami rôznych masážnych techník a ďalšie kurzy  na rozšírenie vedomostí a praktických masérskych zručností.

Naša masérska škola v r. 2019 oslávi 27. výročie od svojho založenia. Za tento čas sme už vyškolili mnoho veľmi dobrých masérov, ktorí sa uplatnili ako regenerační pracovníci pre športovcov a aj ako maséri reprezentačných družstiev na Olympijských hrách, ďalej vo wellness a kúpeľných zariadeniach alebo ako komerční maséri vo vlastných salónoch. Mnohí úspešne pôsobia aj v zahraničí kde s našou masážnou technikou dosahujú vysokého uznania.

Naši absolventi sa zúčastnili ako maséri reprezentačných družstiev SR už na troch olympijských hrách v Sydney, Pekingu a aj v Londýne. Rovnako máme zastúpenie našimi žiakmi aj na paraolympiádach.

Naši absolventi sú aj osobní maséri najúspešnejších slovenských športovcov r. 2012 Zuzany Štefečekovej - športová streľba a Petra Sagana - cyklistika. Náš žiak je momentálne masérom futbalového A družstva SR.

Našim nosným programom sú aj v r. 2019 kurzy Klasickej a športovej Remas masáže a nový vzdelávací program akreditovaný MŠ SR WELLNESS PRACOVNÍK - MASÉRSKE SLUŽBY. Okrem týchto kurzov sme pre Vás pripravili ďalšie už zabehnuté kurzy, ale aj novinky, o ktorých si myslíme, že oslovia nielen masérov a fyzioterapeutov, ale aj laickú verejnosť.

Naša škola v minulosti zabezpečovala praktickú výučbu masáží študentov fyzioterapie pre Univerzitu CM Trnava, detašované pracovisko IFBLR Piešťany.

 

Dokončiť nákup