O nás

REMAS organizuje  MASÉRSKE KURZY so špecializáciou na Klasickú a športovú originál Remas masáž spojenú s prvkami rôznych masážnych techník a novinka r. 2019 je nový vzdelávací program WELLNESS PRACOVNÍK - MASÉRSKE SLUŽBY s akreditáciou MŠ SR, po absolvovaní tohoto kurzu a vykonaním kvalifikačnej skúšky môžete požiadať o živnostenský list a otvoriť si vlastnú masérsku pax. Organizujeme aj ďalšie kurzy  na rozšírenie vedomostí a praktických masérskych zručností.

Naša masérska škola v r. 2019 oslávi 27. výročie od svojho založenia. Za tento čas sme už vyškolili mnoho veľmi dobrých masérov, ktorí sa uplatnili ako regenerační pracovníci pre športovcov a aj ako maséri reprezentačných družstiev na Olympijských hrách, ďalej vo wellness a kúpeľných zariadeniach alebo ako komerční maséri vo vlastných salónoch. Mnohí úspešne pôsobia aj v zahraničí kde s našou masážnou technikou dosahujú vysokého uznania.

Naši absolventi sa zúčastnili ako maséri reprezentačných družstiev SR už na troch olympijských hrách v Sydney, Pekingu a aj v Londýne. Rovnako máme zastúpenie našimi žiakmi aj na paraolympiádach.

Naši absolventi sú aj osobní maséri najúspešnejších slovenských športovcov r. 2012 Zuzany Štefečekovej - športová streľba a Petra Sagana - cyklistika. Náš žiak je momentálne masérom futbalového A družstva SR.

Našim nosným programom je v r. 2019 nový vzdelávací program akreditovaný MŠ SR :  WELLNESS PRACOVNÍK - MASÉRSKE SLUŽBY. Po abslovovaní tohoto kurzu a vykonaním kvalifikačnej skúšky môžete dostať živnostenský list a otvoriť si vlastnú masérsku prax. Tento kurz je možné prefinancovať cez Úrad práce. Okrem týchto kurzov sme pre Vás pripravili aj masérske kurzy so špecializáciou na Klasickú a športovú masáž a ďalšie už zabehnuté kurzy, ale aj novinky, o ktorých si myslíme, že oslovia nielen masérov a fyzioterapeutov, ale aj laickú verejnosť.

Naša škola v niekoľko rokov zabezpečovala praktickúteoretickú výučbu masáží študentov fyzioterapie pre Univerzitu CM Trnava, detašované pracovisko IFBLR Piešťany.

Dokončiť nákup