O nás

REMAS organizuje už 32 rokov MASÉRSKE KURZY so špecializáciou na Klasickú a športovú originál Remas masáž spojenú s prvkami rôznych masážnych techník a novinka od r. 2019 je nový vzdelávací program WELLNESS PRACOVNÍK - MASÉRSKE SLUŽBY s akreditáciou MŠ SR, po absolvovaní tohoto kurzu a vykonaním kvalifikačnej skúšky môžete požiadať o živnostenský list a otvoriť si vlastnú masérsku prax. Organizujeme aj ďalšie kurzy  na rozšírenie vedomostí a praktických masérskych zručností. Kurzy organizujeme vo vlastných priestoroch, učebňa je vybavená audio a video technikou, oddelenými šatňami so sprchou a toaletou. K dispozícii automat na kávu a čaj, kuchynský kútik s rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnkou.
Súčasťou kurzu sú učebné texty-skriptá a k niektorým kurzom aj videá. Na kurzoch je možné si urobiť aj vlastný obrazový záznam.

Škola sa nachádza cca 200m od centra - pešej zóny v Piešťanoch. Bezplatné parkovanie je na vlastnom parkovisku priamo pred budovou školy. Na požiadanie zaistíme ubytovanie v jedno, dvoj a trojposteľových apartmánoch.

Kurzy, ktoré máme v našom portfóliu a nenájdete ich v termínovom kalendári, už v bežnom roku boli uskutočnené, alebo sa pripravujú na jeseň r. 2024.

Naša masérska škola v r. 2024 oslávi 32. výročie od svojho založenia. Za tento čas sme už vyškolili mnoho veľmi dobrých masérov, ktorí sa uplatnili ako regenerační pracovníci pre športovcov a aj ako maséri reprezentačných družstiev na Olympijských hrách, ďalej vo wellness a kúpeľných zariadeniach alebo ako komerční maséri vo vlastných salónoch. Mnohí úspešne pôsobia aj v zahraničí kde s našou masážnou technikou dosahujú vysokého uznania.

Naši absolventi sa zúčastnili ako maséri reprezentačných družstiev SR už na štyroch olympijských hrách v Sydney, Pekingu, Londýne a Tokiu. Rovnako máme zastúpenie našimi  masérmi aj na paraolympiádach. Na fotografii sú zakladatelia masérskej školy z roku 1992 : Doc.MUDr.Jozef Šmondrk. Mgr Miroslav a Lubomír Masárovci - majitelia školy a RNDr. Ján Šmída

Naši absolventi sú aj osobní maséri najúspešnejších slovenských športovcov r. 2012 Zuzany Štefečekovej - športová streľba a Petra Sagana - cyklistika. Náš žiak je momentálne masérom futbalového A družstva SR. taktiež naši absolventi sú reprezentační maséri v tímoch rýchlostná kanoistika, slalom na divokej vode a basketbalovej reprezentácie, mnohí pôsobia ako maséri v I.futbalovej lige a zahraničných kluboch. Kurz Wellness pracovník - masérske služby, u nás absolvoval aj Juraj Sagan, ktorý bude vedúci wellnessu v hoteli svojho brata, Petra v Žiline.

Našim nosným programom je aj v r. 2024 nový vzdelávací program akreditovaný MŠ SR :  WELLNESS PRACOVNÍK - MASÉRSKE SLUŽBY. Po abslovovaní tohoto kurzu a vykonaním kvalifikačnej skúšky na FTVŠ Bratislava, alebo v sídle Slovenskej komory Wellness pracovníkov vo Vrútkach  môžete dostať živnostenský list a otvoriť si vlastnú masérsku prax. Tento kurz je možné prefinancovať cez Úrad práce. Okrem týchto kurzov sme pre Vás pripravili aj masérske kurzy so špecializáciou na Klasickú a športovú masáž a ďalšie už zabehnuté kurzy, ale aj novinky, o ktorých si myslíme, že oslovia nielen masérov a fyzioterapeutov, ale aj laickú verejnosť. Po vyplnení predbežnej prihlášky Vám bude cca 2 týždne pred kurzom zaslaná pozvánka a záväzná prihláška.

Naša škola v niekoľko rokov zabezpečovala praktickúteoretickú výučbu masáží študentov fyzioterapie pre Univerzitu CM Trnava, detašované pracovisko IFBLR Piešťany.