REMAS - masérska škola s akreditáciou MŠ SR

Za 31 rokov sme  vyškolili mnoho veľmi dobrých masérov, ktorí sa uplatnili ako regenerační pracovníci pre športovcov a aj ako maséri reprezentačných družstiev na Olympijských hrách, ďalej vo wellness a kúpeľných zariadeniach alebo ako komerční maséri vo vlastných salónoch. Mnohí úspešne pôsobia aj v zahraničí kde s našou masážnou technikou dosahujú vysokého uznania.

Máte záujem naučiť sa výborne masírovať? Chcete pomáhať ľuďom pri relaxácii tela a ducha? Radi Vám v tom pomôžeme!
Podmienky nekladieme takmer žiadne, len treba mať záujem a chuť prísť na masérsky kurz a môžete sa smelo prihlásiť. Naši školitelia svojim individuálnym a priateľským prístupom vo výuke masážnych techník Vás zaškolia v teórii aj praktickej masáži. Naši absolventi, ktorí dlhšie nemasírovali, majú možnosť prísť na tzv. bezplatné kondičné hodiny praktickej masáže.

Novinkou od r. 2019 je nový vzdelávací program WELLNESS PRACOVNÍK -  MASÉRSKE SLUŽBY, kurz s akreditáciou MŠ SR. 320 hod intenzívnej výučby. Po absolvovaní tohoto kurzu a vykonaním kvalifikačnej skúšky,  môžete získať živnostenské oprávnenie na prevádzku vlastného masérskeho salónu. Tento kurz je možné prefinancovať cez Úrad práce. Taktiež organizujeme aj MASÉRSKE KURZY so špecializáciou na Klasickú a športovú masáž, spojenú s prvkami rôznych masážnych techník a ďalšie kurzy  na rozšírenie vedomostí a praktických masérskych zručností. Po vyplnení a odoslaní predbežnej prihlášky, Vám automat napíše, že Vás systém zaevidoval a cca 2 týždne pred kurzom, na ktorý Ste sa prihlásili, Vám príde pozvánka s podrobnosťami a záväzná prihláška. Túto si prosíme čo najskôr vyplnenú vrátiť späť. Na základe tejto prihlášky  budete zaradený do kurzu.

Kurzy prebiehajú vo vlastnej učebni, vybavenej audio a video technikou. K dispozícii oddelené šatne, sprchy a toalety. K dispozícii automat na kávu a čaj, taktiež rýchlovarná kanvica a mikrovlnka. Škola sa nachádza cca 200m od centra Piešťan. Ubytovanie na požiadanie zaistíme v jedno, dvoj a trojposleľových apartmánoch, bezplatné parkovanie pred školou na vlastnom pozemku.

Na fotografii zakladatelia masérskej školy z r. 1992 doc.MUDr.Jozef Šmondrk Csc, Mgr Miroslav a Lubomír Masárovci, RNDr. Ján Šmída.

Zobraziť ponuku kurzov

Vyplňte predbežnú prihlášku prostredníctvom nasledovného postupu:

1. krok - v PREHĽADE KURZOV alebo v PLÁNE KURZOV si zvoľte kurz o ktorý máte záujem

2. krok - vo vybranom kurze si zvoľte požadovaný termin a následne stlačte "PRIHLÁŠKA"

3. krok - stlačte tlačidlo ZOBRAZIŤ PREDBEŽNÚ PRIHLÁŠKU alebo v spodnej časti stránky stlačte tlačidlo POTVRDIŤ OBJEDNÁVKU

4. krok - skontrolujte si vybraný kurz vrátane termínu a  vyplňte formulár s kontaktnými údajmi a následne stlačte ODOSLAŤ OBJEDNÁVKU KURZU

5. krok - cca 14 dní pred začiatkom kurzu, vám pošleme pozvánku s podrobnosťami o priebehu kurzu a záväznú prihlášku, ktorú prosíme čo najskôr odoslať na našu adresu. Až po tomto kroku Vám potvrdíme zaradenie do kurzu

Ak si neviete rady, kontaktujte našu asistentku Zuzku, ktorá Vám rada pomôže 0907 860 200.